Upratovacia firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca firma s viac ako dvadsaťročnými skúsenosťami na našom trhu. Vďaka kvalitným službám a poctivému prístupu k svojim zákazníkom a tiež vďaka veľmi širokému rozsahu upratovacích činností úspešne rozširuje svoju pôsobnosť aj v Česku, v Rakúsku a v Nemecku.

 

Pre svoju výraznú kvalitu vlastnej zdokonalenej technológie je jednou z najžiadanejších aktivít tzv. strojové hĺbkové čistenie kobercov Bratislava. Táto metóda pre svoju efektivitu a účinnosť nemá na upratovacom trhu konkurenciu a doslova “prevalcovala” doteraz bežne používanú metódu extrakčného čistenia kobercov, ktorú stále používa prevažná väčšina upratovacích spoločností – pretože je síce relatívne o niečo lacnejšia, ale výsledný efekt sa nedá porovnávať. A práve nemožnosť odstránenia všetkých nečistôt a zašlých špinavých škvŕn či fľakov a tým nemožnosť kvalitného vykonávania svojich služieb prinútila firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. k tomu, že už dávno túto metódu extrakčného čistenia zavrhla a svojich klientov úspešne oslovila veľmi progresívnou a účinnou metódou strojového hĺbkového čistenia kobercov.

koberce a servis lipka

Strojové hĺbkové čistenie kobercov

V čom spočíva podstatný rozdiel v kvalite vyčistenia? Pre svoje veľmi vysoké nároky v oblasti kvality a s dôrazom na predĺženie životnosti táto firma neváhala ísť do nových efektívnych technológií, ktoré zákonite kladú nároky na skutočne kvalitné vybavenie strojového parku a na používanie špičkových značkových čistiacich a dezinfekčných prípravkov. Preto sa na prvý dojem javí, že sa jedná o upratovaciu službu nepatrne drahšiu, ale kvalita, efektivita a predĺženie životnosti každého takto vyčisteného koberca každého z nás čoskoro presvedčia o pravom opaku…
Firma disponuje vlastným tímom bezúhonných odborne zdatných pracovníkov, ktorí veľmi rýchlo svojím profesionálnym prístupom presvedčia zákazníkov o pravdivosti firemného sloganu, že neexistuje firma ani technológia, ktorá by kvalitnejšie vyčistila koberce než oni!
Veľmi výkonný kotúčový stroj zapracuje čistiaci a dezinfekčný prípravok Bosch RTS do najhlbšej štruktúry koberca. Vysoko kvalitný značkový prostriedok Bosch RTS je založený na chemickej báze a veľmi účinne odstráni všetky i veľmi staré nečistoty vrátane zápachu a spoľahlivo zlikviduje všetky roztoče, alergény a celý koberec dezinfikuje. Následným odsatím (prakticky dosucha) vysokotlakovým trojmotorovým turbo vysávačom docielia pracovníci firmy skutočnú čistotu a navyše táto činnosť veľmi príjemne oživí celkový vzhľad a predĺži jeho životnosť.
Top články z News.sk

Partneri

Hliníkové vchodové dvere Vás nikdy nesklamú

Široký výber kvalitných odpudzovačov za bezkonkurenčné ceny nájdete na odpudzovace.sk

Najlepšie domáce meteostanice

Detské komody skvele doplnia detskú izbu.

Potrebujete v domácnosti regulovať svetlo a mať dostatok súkromia? Skvelým riešením je tieniaca technika značky K-system!