Zažite útek z basy na vlastnej koži

Je zrejmé, že nikto z nás si nepraje nikdy sa dostať do väzenia. No sú situácie, keď nám to spôsobí veľké potešenie. Povedzme, že ide o hru, v ktorej sa zúčastňujete s kolegami z práce v rámci teambuildingu alebo s priateľmi v rámci rozlúčky so slobodou. Takýto útek z väzenia môže byť skutočne napínavý, ale aj zábavný a poučný.

Meranie schopností v Divnej base

Skutočne existuje escape hra, v ktorej si môžete vyskúšať pobyt za mrežami. Nečakajte však nič príjemné, pretože v cele sa ocitnete sami a bez predmetov, ktoré by vás tešili. Hru Divná basa si môžete zahrať v Bratislave aj so svojou partiou – či to budú kamoši, kolegovia, alebo rodinní členovia, to je úplne jedno. Podstatné je nájsť partiu, s ktorou je ľahké trúfnuť si na útek z väzenia. Každý sa ocitne vo vlastnej väzenskej cele a premýšľa sám za seba, no iba jednému sa podarí vyslobodiť sa čo najskôr a následne pomôcť ostatným väzňom. Tu sa ale hra nekončí, pretože útek z väzenia neznamená iba prekonať celu, ale aj opustiť celú väznicu. Kto prejaví najväčšiu snahu vyslobodiť sa, a kto sa naopak s vami iba zvezie? Divná basa odhalí vašu sebestačnosť i náruživosť, no okrem toho aj iné vlastnosti, ako je neschopnosť pracovať pod vplyvom stresu, strach zo stiesnených priestorov a pod.

Útek z väzenia podľa vášho scenára

Do cely Divnej basy sa necháte zavrieť s úsmevom na perách, no keď v nej strávite prvých päť či desať minút, začne sa vás zmocňovať úzkosť a možno aj panika. Ako z tejto šlamastiky úspešne vyviaznuť, hoci ide iba o escape hru? Vtedy začnú mozgové závity naplno pracovať, točia sa a točia, až príde nápad. Každá naoko zbytočná, bežná vec v cele sa dá použiť, len stačí do hry zapojiť fantáziu a logiku. Bez toho, aby ste niečo zničili, sa zo svojej cely dokážete dostať, a to alebo celkom sami, alebo s pomocou ostatných uväznených. Viac hláv, viac nápadov, no pozor na časový limit Divnej basy. Vyhrá iba ten, kto ho dodrží. Presne takto to predsa funguje aj u vás vo firme či v rodine. Je to vec dôvery, praktickosti, ale určite aj akčnosti, pretože aktívna myseľ a telo sú pri úteku z väzenia základnou podmienkou.

Divná basa za trest?

Je množstvo situácií v živote, keď escape hra Divná basa padne maximálne vhod. Nejde len o plnohodnotné trávenie voľného času po práci či po škole, ale aj vynikajúci spôsob, ako stmeliť pracovný kolektív či popracovať na logickom myslení. Vyskúšať si útek z väzenia môžu všetci tí, čo sa chystajú na ženbu/vydaj, veľmi často i vďaka darčekovej poukážke venovanej priateľmi. Počas takmer reálneho úteku z basy zažijete veľa tichých a zúfalých chvíľ, ale aj veľa smiechu, nefalšovanej radosti i beznádeje. Bude vás baviť sledovať, ako situáciu zvládajú vaši priatelia, a určite si k nim vďaka tomu vytvoríte nový vzťah.

Tags: , , ,
Top články z News.sk

Partneri

Hliníkové vchodové dvere Vás nikdy nesklamú

Široký výber kvalitných odpudzovačov za bezkonkurenčné ceny nájdete na odpudzovace.sk

Najlepšie domáce meteostanice

Detské komody skvele doplnia detskú izbu.

Potrebujete v domácnosti regulovať svetlo a mať dostatok súkromia? Skvelým riešením je tieniaca technika značky K-system!