full_img_731326Ženy by mali byť za každých okolností ženami a nemali by sa za to hanbiť. Napriek tomu veľké množstvo žien ukrýva svoje prednosti za neforemné oblečenie v presvedčení, že takto je to správne. Veď predsa nechcú pôsobiť vulgárne! Lenže medzi decentným štýlom a prezliekaním sa za sivé myšky je malý, často nepostrehnuteľný rozdiel, ktorý mnohým z nás jednoducho unikne. A tak, hoci v dobrej viere, v sebe potláčame všetko pekné.

Ako zdôrazniť svoju ženskosť s citom, jemne, no zároveň efektne? Aby všetky mužské pohľady patrili len a len Vám?

 

Ženskosť nadovšetko!

Decentne a s citom, tak na to choďte. Ak ste sa doposiaľ skrývali za vyťahané tričká, zrejme to bude pre Vás obrovská zmena. Len tak sa zrazu navliecť do niečoho obtiahnutého, padnúceho presne na Vašu postavu, čo krásne zvýrazní všetko, čo sa zvýrazniť má. Ale keď v sebe chcete konečne prebudiť príťažlivú ženu, už nie je ďalej na čo čakať a musíte si zvoliť také dámske oblečenie, ktoré Vám sadne ako uliate.

Čo tak si na úvod zaobstarať krásne, jemné, stopercentne ženské šaty? Pri správne zvolenom strihu, dĺžke aj farbe šiat je úspech vopred zaručený. A Vy oslníte ženskosťou, kdekoľvek prídete.

Alternatívou k šatám môže byť aj nádherne uvoľnená, pohodlná, no zároveň dievčensky jemná tunika. Máte minimálne jednu vo svojom šatníku? Ešte nie? Tak túto veľkú chybu rýchlo napravte!

Čo ďalšie robí ženy príťažlivými?

 

full_img_729991Rozhodne podpätky

Vieme, Vy na svoje obľúbené dámske tenisky nedáte dopustiť, ale za dámu v nich nikdy nebudete. Keď si má muž vybrať, čo sa mu páči, u väčšiny totiž vyhrávajú podpätky. Chlapov nezaujíma, že sa v lodičkách necítime až tak pohodlne, vidia len konečný efekt. Žena a podpätky, to podľa nich jednoducho patrí k sebe. Tak sa naučte nosiť lodičky aj Vy a prebuďte v sebe potláčanú ženskosť. Aspoň z času na čas.

 

Sexy aj pod šatami

Aj keď sa nebudete zobliekať na počkanie, je dôležité nosiť kvalitné, pohodlné a ak sa dá, aj pekné dámske spodné prádlo, v ktorom sa budete cítiť Vy sama dobre. V tomto prípade platí jednoduchá rovnica, ktorú by mala ovládať každá žena. To, ako sa navonok cítime, tak sa cítime aj vo vnútri. Povykrúcajte sa preto pred zrkadlom a vnímajte, aká ste krásna, jedinečná, príťažlivá. Nehanbite sa za to. Ste predsa žena a máte vyzerať žensky.

Odporúčame nosiť farebne zladenú spodnú bielizeň, rovnako tak zahoďte konečne tie prepraté kúsky, hoci sú Vaše obľúbené. Máte právo cítiť sa sexy, čo na tom, že Vás nikto neuvidí?

Ako pri všetkom platí, že každá zmena musí byť dôsledná, má vychádzať takpovediac od podlahy. Tak to nezanedbajte a svoj šatník toto leto oživte trendy ženskými kúskami, ktoré Vám dodajú šmrnc a iskru.

 

 

 
Top články z News.sk

Partneri

Hliníkové vchodové dvere Vás nikdy nesklamú

Široký výber kvalitných odpudzovačov za bezkonkurenčné ceny nájdete na odpudzovace.sk

Najlepšie domáce meteostanice

Detské komody skvele doplnia detskú izbu.

Potrebujete v domácnosti regulovať svetlo a mať dostatok súkromia? Skvelým riešením je tieniaca technika značky K-system!