Vianoce sa neodvratne blížia a vy stále neviete ako potešiť svojich blízkych tentokrát? Nakupovať darčeky na Vianoce môže byť poriadna drina, veď odhadnúť čo presne by obdarovaného potešilo nie je vôbec ľahké, a to aj keď blízkeho dobre poznáte.

Ak aj vy patríte medzi zástancov rok čo rok opakovaného klišé a blízkych obdarúvate na Vianoce ponožkami či pyžamom, je načase to tento rok zmeniť a tentokrát im podarovať pod stromček originálny vianočný darček, ktorý ich skutočne poteší a navyše milo prekvapí.

2015-11-22-21.42.01_PS

Pritom vyberať vianočné darčeky pre rodičov, či priateľov je pravdepodobne to najzložitejšie. Tí sú väčšinou skromní a pod stromčekom si neprajú nič hmotné. Je preto na nás, čo im kúpime a len od nás závisí, či budú pod vianočným stromčekom len gúľať očami nad darčekom, ktorý videli vlani aj predvlani alebo ich prekvapí netradičný darček, napríklad v podobe kvalitného a originálneho vína.

Je vhodné na Vianoce darovať víno?

Môžeme vôbec medzi originálne vianočné darčeky zaradiť aj darovanie vína? Wine Story víno, však nie je len obyčajným vínom, je to víno s príbehom, s históriou, ozvláštnené vlastnou etiketou. Keďže je dodávané aj vo vianočnom motíve, dilema o tom, čo darovať na Vianoce svojim blízkym, priateľom a o to viac milovníkom vína, je vyriešená.

Víno s vlastným príbehom

Každé víno je zabalené do darčekovej krabice, čím teda odpadá aj vaša starosť o zháňanie vianočných tašiek a balenie darčekov. Navyše každá krabica s vínom je doplnená o Wine story, príbeh vína. Veď každý milovník vína predsa vie, že víno nie je len nápoj, víno má svoju históriu, každá odroda je výnimočná a každé ochutnanie vína je v podstate degustácia. Toto víno teda nebude slúžiť obdarovanému len jeden večer, v ktorý ho vypije. Víno s vlastným príbehom priblíži obdarovanému históriu vína a vinárstva, odrodu vína a tiež popíše spôsob jeho degustácie a podávania.

Víno si treba vedieť vychutnať, vnímať jeho chuť, farbu a vôňu. Z Wine Story vín si každý vyberie to svoje. Je to výber najlepších vín z celého sveta v kombinácií s najlepšími kúskami z domácich slovenských viníc. Takýmto vianočným darčekom, ale nepotešíte len milovníkov, či znalcov vína, na pohári kvalitného vína si predsa pochutí rád každý. Takýmto vianočným darčekom teda nič nepokazíte.

Keď vianočný darček, tak víno z winestory.sk.
Top články z News.sk

Partneri

Hliníkové vchodové dvere Vás nikdy nesklamú

Široký výber kvalitných odpudzovačov za bezkonkurenčné ceny nájdete na odpudzovace.sk

Najlepšie domáce meteostanice

Detské komody skvele doplnia detskú izbu.

Potrebujete v domácnosti regulovať svetlo a mať dostatok súkromia? Skvelým riešením je tieniaca technika značky K-system!