shutterstock_398623363

Istotne nám dáte za pravdu, že mať dostatok miesta je doslova nevyhnutnosťou. Či už na uskladnenie tovarov v sklade či v predajni, ale rovnako tak všade inde, kde je potreba šetriť priestor. Jednou z možností, ako efektívne využiť miesto sú aj posuvné regály.

Praktické regály nielen do skladu

Funkčné a vysoko praktické zväčšenie kapacity každého, a teda aj Vášho úložného priestoru je možné dosiahnuť veľmi rýchlo a jednoducho. Obzvlášť v prípadoch, ak potrebujeme uložiť veľké množstvo dokumentov, ako aj tovar rôznych veľkostí a hmotností, oplatí sa investovať do posuvných regálov. Dokumenty sú v nich prehľadne usporiadané, prakticky uložené a vďaka ľahkej obsluhe posuvných regálov aj kedykoľvek a komukoľvek prístupné.

Systém posuvných regálov

Celý systém tvoria dve základné zložky: posuvný regálový systém (regálové vozy) a koľajnice. Regálové vozy sa pohybujú vďaka podvozku po koľajniciach, ktoré sú fixnou časťou systému. V optimálnom prípade preto už pri výstavbe haly či iného priestoru myslite a plánujte aj miesto, kde umiestnite Váš budúci regálový systém. Keďže koľajnice sa zvyčajne zapúšťajú do zeme, najjednoduchším riešením je ich zaliať priamo do podlahy. Pravdaže, posuvný regálový systém sa dá namontovať aj dodatočne, už na hotovú podlahu, ale predsa len to nie sú obyčajné plechové skrine či iný kus nábytku, ktorý len položíte na miesto a je to. Pevná konštrukcia regálového systému musí vždy dokonale zapadnúť do pohyblivej časti, inak nebude funkčný.

Flexibilné regály podľa Vášho želania

Podľa priania zákazníkov je možné regulovať výšku regálov, počet políc, ich rozmer, hĺbku aj celkovú dĺžku regálov. Záleží na konkrétnych rozmeroch a priestorových možnostiach miestnosti, výške stropu, možnosti uloženia koľajníc a tiež od typu materiálov či tovarov, ktoré chceme na regály ukladať. Je totiž veľký rozdiel, či na ne plánujeme uskladniť ľahké šanóny alebo rozmernejšie plastové sudy 200 L a viac.

Systém dopĺňa aj ponuka bohatého príslušenstva, úložné boxy a ďalšie vybavenie, ktoré umožní maximálne využitie aj Vášho priestoru.
Top články z News.sk

Partneri

Hliníkové vchodové dvere Vás nikdy nesklamú

Široký výber kvalitných odpudzovačov za bezkonkurenčné ceny nájdete na odpudzovace.sk

Najlepšie domáce meteostanice

Detské komody skvele doplnia detskú izbu.

Potrebujete v domácnosti regulovať svetlo a mať dostatok súkromia? Skvelým riešením je tieniaca technika značky K-system!