Poznáte to. Ráno sa obliekate, dáte si na seba prvé spodné prádlo, ktoré uvidíte vo Vašom šatníku a potom zrazu len pociťujete absolútne nepohodlie a postupom strácate všetku dobrú náladu. Na výbere spodnej bielizne skutočne záleží, veď je to práve ten druh oblečenia, ktorý je s našou pokožkou v tom najtesnejšom kontakte. Okrem toho, že by táto spodná bielizeň mala mať tú najvyššiu kvalitu, treba sa pozerať aj po jej ďalších vlastnostiach.

6059_3501_760-750x750

Podprsenka a nohavičky – viete si ich vybrať?

Áno, drvivá väčšina žien si v tejto chvíli odpovedala kladne, avšak faktom je často pravý opak. Ako to, že si žena nevie vybrať vhodnú dámsku podprsenku či nohavičky? Nuž, odpoveď je často jednoduchá – chceme vyzerať ešte štíhlejšie a tomu podriaďujeme aj našu spodnú bielizeň. Tá je v mnohých prípadoch v menších rozmeroch, ako by mala byť. Napríklad také dámske podprsenky s čipkou a ramienkami  ktoré máme azda najradšej – prsia sa musia cítiť pohodlne počas celého dňa, nemôžete ich jednoducho stlačiť len za tú cenu, aby ste dosiahli menší dekolt. Naopak iné ženy zasa doprajú svojmu hrudníku až príliš veľa priestoru a potom sa často stáva, že prsia nedržia tvar a ženy sú ešte viac nespokojné. Pri nohavičkách si radšej vyberte klasický strih ako tangá, ktoré sú ďaleko viac nezdravé práve kvôli ich strihu.

A čo pyžamá? Aký máte spánok?

Mnohé z nás si radšej vyberú nápadité a dizajnovo dokonalé dámske pyžamo pred pohodlným a veľmi kvalitným pyžamom, ktoré má adekvátnu veľkosť a strih. Často potom takéto dámske pyžamo nie je vhodné pre ženy, nakoľko nepodporuje spánok a je skôr len ďalším kusom Vášho štýlového outfitu. Každopádne pozerajte po bavlnených pyžamách a počas zimných nocí rozhodne na dlhý rukáv, nakoľko Vaše telo môže ľahko prechladnúť.

Vyberať si dámske spodné prádlo a bielizeň v prvotriednej kvalite vôbec nie je jednoduché. Určite by ste však mali zvoliť variantu, kedy si vyberiete kvalitné a s vhodnou veľkosťou, ako práve naopak.

 

 
Top články z News.sk

Partneri

Hliníkové vchodové dvere Vás nikdy nesklamú

Široký výber kvalitných odpudzovačov za bezkonkurenčné ceny nájdete na odpudzovace.sk

Najlepšie domáce meteostanice

Detské komody skvele doplnia detskú izbu.

Potrebujete v domácnosti regulovať svetlo a mať dostatok súkromia? Skvelým riešením je tieniaca technika značky K-system!